V Kaprunu a okolí je dostatek ubytovacích kapacit. Najdete zde hotely, penziony, apartmány, chalety. Ceny za ubytování se mění dle termínu. Jiná cena je v hlavní sezóně a podstatně nižší je přes mimo sezónu. V současné době je v Kaprunu přes 300 poskytovatelů různých ubytování. Šance zde najít ubytování v jakýkoli termín je opravdu velká.

Pár tipů na česká a slovenská ubytování ….

Chalet CARPE DIEM

Krásná chata až pro 12 osob. K dispozici jsou celkem 4 ložnice s velkou plně vybavenou kuchyní. Chata je umístěna vedle sjezdovky na Maiskogel. Z Maiskogel se dostanete novou lanovou na ledovec Kitzsteinhorn. U chaty je bezplatné parkoviště. Z chaty jsou nádherné výhledy na Kaprun a Vysoké Taury.

Penzion BARANEK

Velký penzion v klidné části Kaprunu. Cca 1 km je vzdálena lanovka na Kitzsteinhorn. Kousek od penzionu je zastávka turistického busu, který vás doveze na místo určení. Před samotným penzionem je dostatek parkovacích míst. V létě si můžete vzadu na zahradě grilovat pochutiny.

Calet SONNECK

Kousek od hradu v Kaprunu je umístěna tato chata. K dispozici je ubytování až pro 14 osob. Před chatou je dostatek parkovacích míst. K lanovce na Maiskogel/Kitzsteinhorn je vzdálenost cca 700 m, ale doveze Vás tam turistický bus, který má zastávku nedaleko.

Hotel St. Florian

Hotel, který zaujme svojí lokalitou. K lanovce na Maiskogel a Kitzsteinhorn je vzdálenost cca 200 m. V zimě trasy na běžky jsou hned vedle hotelu. Vedle hotelu vede i Tauernská cyklostezka. Velmi populární hotel mezi českou klientelou. Mimo krásných pokojů, je zde i sauna a solárium.

Penzion ALPENTRAUM

Klasický alpský penzion v klidné části na okraji Zell am See. Penzion je umístěn nedaleko golfového hřiště, místního letiště a je mezi areály Schmittemhöhe a Maiskogel. Klidná lokalita, jak pro letní, tak i pro zimní dovolenou. Nedaleko penzionu má zastávku turistický autobus.

Apartmána LESÁK

K dispozici je 5 různě velkých a plně vybavených apartmánů. Lokalita je na kraji Zell am See, kousek od golfového hřiště, nebo letiště. K lanovce na Maiskogel a Kitszteinhorn je vzdálenost cca 4 km. V blízkosti apartmánového domu má zastávku turistický bus.